Warunki wynajmu apartamentu Tatrachata w Kościelisku:

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy do godziny 10:00 w dniu wyjazdu.

Zameldowanie możliwe od godziny 14:00 do 18:00, przyjazd po godzinie 18:00 należy zgłosić wcześniej, celem przekazania kodu dostępu do skrytki na klucze.

Wymeldowanie możliwe od godziny 7:00 do 10:00

uwaga: brak wpłaty w terminie spowoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.

–  wariant standard wpłata 30% zadatku w terminie do 48 godzin. Pozostała kwota za pobyt jest płatna również przelewem najpóźniej na 3 dni przed przyjazdem do Kościeliska.

wariant bezzwrotny wpłata 100 % zadatku w terminie do 24 godzin.

wariant specjalny czyli w tygodniu (od niedzieli – przyjazd do piątku – wyjazd) wpłata 30 % zadatku na konto bankowe w terminie do 48 godzin. Pozostała kwota za pobyt jest płatna również przelewem najpóźniej na 3 dni przed przyjazdem do Kościeliska.

wariant tygodniowy wpłata 30 % przelewem na konto bankowe w terminie do 48 godzin. Pozostała kwota za pobyt jest płatna również przelewem najpóźniej na 3 dni przed przyjazdem do Kościeliska.

Udostępniamy bezpłatnie jedno, wyznaczone miejsce parkingowe na terenie posesji.

Za każdą dodatkową osobę dorosłą oraz za niezgłoszoną osobę przy dokonywaniu rezerwacji, pobierana jest opłata w wysokości 200 – 500 zł

Do ceny za nocleg doliczana jest jednorazowa opłata za sprzątanie końcowe, zestaw pościeli i zestaw ręczników.

Opłata miejscowa tzw. klimatyczne w wysokości 2,50 zł za dobę od osoby płatna przelewem na konto bankowe łącznie z zapłatą za pobyt.

Zwolnienia na podstawie art.17 ust.2 ustawy z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych –  tekst jednolity z  2019.06.25  Dz. U. z 2019 r. poz. 1170 ze zm.

Z opłaty miejscowej zwalnia się m. in.:

  1. członków personelu przedstawicielstw dyplomatycznych i urzędów konsularnych oraz innych osób zrównanych z nimi na podstawie ustaw, umów lub zwyczajów międzynarodowych, jeżeli nie są obywatelami polskimi i nie mają miejsca pobytu stałego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
  2. osoby przebywające w szpitalach, – osoby niewidomych i ich przewodników,
  3. podatników podatku od nieruchomości z tytułu posiadania domów letniskowych położonych w miejscowości, w której pobiera się opłatę,
  4. zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej.

Zgodnie z treścią art. 106b ust. 5 ustawy o VAT klient, który wymaga wystawienia faktury za zakupiony towar (lub wykonaną usługę), zobowiązany jest podać nr NIP przed zakończeniem wystawiania paragonu. Po wystawieniu paragonu bez nr NIP firma nie ma możliwości wystawienia faktury klientowi.

W apartamentach Tatrachata w Kościelisku obowiązuje segregacja śmieci.

Zastrzeżenia:
W apartamencie obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00 – 7.00.
Zwierzęta nie są akceptowane. Apartament dla niepalących.
Apartament przeznaczony dla wypoczynku – organizacja imprez i przyjęć jest zabroniona.

Podczas rezerwacji podają Państwo swoje dane osobowe. Są one chronione wg. przepisów RODO